Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, второе мировое время |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 420 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, второе время, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф, второе время |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, второе мировое время |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Breitling Сhronoliner
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Breitling Сhronoliner Chronoliner Y2431012/BE10/443A | 7 200 USD | Сталевий |