Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Червоне золото |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 650 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 250 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второй часовой пояс, хронограф |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 100 USD |
Ціни на годинники Breitling Classic Avi
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Breitling Classic Avi Chronograph GMT 46 Tribute to Vought F4U Corsair AB04451A1C1X1 | 10 100 USD | Сталевий |
| Breitling Classic Avi B04 Chronograph GMT 46 P-51 Mustang AB04453A1B1X1 | 10 100 USD | Сталевий |
| Breitling Classic Avi B04 Chronograph GMT 46 Curtiss Warhawk AB04452A1L1X1 | 10 100 USD | Сталевий |
| Breitling Classic Avi B04 Chronograph GMT 46 P-51 Mustang RB04451A1B1X1 | 23 650 USD | Червоне золото |
| Breitling Classic Avi B04 Chronograph GMT 46 Mosquito YB04451A1B1X1 | 10 250 USD | Сталевий |