Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Червоне золото, сталь |
| Розмір корпусу: | 28,0 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Браслет комбінований |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 500 USD |
Ціни на годинники Breitling Chronomat 36
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Breitling Chronomat 36 Automatic 36 South Sea A10380611L1P1 | 8 500 USD | Сталевий |
| Breitling Chronomat 36 Automatic 36 G10380591C1S1 | 10 000 USD | Комбінований: сталь + біле золото |
| Breitling Chronomat 36 Automatic 36 South Sea A10380611C1P1 | 8 500 USD | Сталевий |
| Breitling Chronomat 36 Automatic 36 South Sea A10380611A1P1 | 8 500 USD | Сталевий |
| Breitling Chronomat 36 28 U72310531A1U1 | 10 300 EUR | Червоне золото, сталь |