Усього результатів: 19
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 39 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Червоне золото |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 250 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 300 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Червоне золото |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 16 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 400 CHF |
| Матеріал корпусу: | Червоне золото |
| Розмір корпусу: | 44,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 900 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, ретроградные секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 900 CHF |
Ціни на годинники Chronoswiss Open Gear
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Chronoswiss Open Gear Flying Regulator CH-8753-GREBK | 8 800 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Resec CH-6926-BLBL | 9 900 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Flying Regulator CH-8753-YEBK | 8 800 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Flying Regulator CH-8753-BKBK | 6 900 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Resec CH-6923-SIBL | 9 400 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Tourbillon CH-3126-BLBL | 39 000 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Resec CH-6925-BKGRE | 9 900 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Resec CH-6926-BLGO | 9 900 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Resec CH-6925-BKRE | 9 900 CHF | Сталевий |
| Chronoswiss Open Gear Flying Regulator Anniversary Edition CH-8753-BLBK | 8 800 CHF | Сталевий |