Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, день недели, месяц, день лунного месяца, индикатор фаз луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, день недели, месяц, день лунного месяца, индикатор фаз луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 730 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, день недели, месяц, день лунного месяца, индикатор фаз луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, день недели, месяц, день лунного месяца, индикатор фаз луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, день недели, месяц, день лунного месяца, индикатор фаз луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, день недели, месяц, день лунного месяца, индикатор фаз луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Chronoswiss Sirius Perpetual Calendar
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Chronoswiss Sirius Perpetual Calendar Perpetual Calendar CH 1721 R Brown CH 1721 R | 24 000 USD | Рожеве золото |
| Chronoswiss Sirius Perpetual Calendar Perpetual Calendar CH 1723 Black CH 1723 | 19 800 USD | Сталевий |