Усього результатів: 40
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, аналоговая дата, секундомер хронографа с разверткой, 30-минутный счетчик, 12-часовой счетчик |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 400 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, индикатор фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, фаза Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 200 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, фаза Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 650 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 200 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 950 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, секундомер хронографа, маленькие секунды, 30-минутный счетчик, 12-часовой счетчик, аналоговый календарь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, аналоговая дата, секундомер хронографа с разверткой, 30-минутный счетчик, 12-часовой счетчик |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, фаза Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, фаза Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Сталь із DLC покриттям |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталь із DLC покриттям |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 13 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фаза луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 200 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фаза луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 300 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталь із DLC покриттям |
| Розмір корпусу: | 38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталь із DLC покриттям |
| Розмір корпусу: | 38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 30 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 650 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 250 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 3 650 EUR |
| Матеріал корпусу: | Заліум |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата (на отметке 6 часов) |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 250 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секуднды, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секуднды, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды. |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Chronoswiss Sirius
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Chronoswiss Sirius Chronograph Skeleton DLC steel CH 7545 S | 13 100 USD | Сталь із DLC покриттям |
| Chronoswiss Sirius Chronograph Moon Phase CH-7543L | 6 500 USD | Сталевий |
| Chronoswiss Sirius Chronograph Skeleton Red Gold CH 7541 S R | 26 400 USD | Рожеве золото 18 карат |
| Chronoswiss Sirius Kairolady CH 2043.1 | 3 900 EUR | Сталевий |
| Chronoswiss Sirius Automatic CH 2891.1 R | 10 250 EUR | Заліум |
| Chronoswiss Sirius Automatic CH 2893.1 D | 7 650 EUR | Сталевий |
| Chronoswiss Sirius Triple Date CH-9341R | 14 300 CHF | Рожеве золото |
| Chronoswiss Sirius Automatic CH 2893.1 | 3 650 EUR | Сталевий |
| Chronoswiss Sirius Chronograph Day Date CH 7541 KR | 17 800 CHF | Рожеве золото |
| Chronoswiss Sirius Chronograph Moon Phase CH-7541LR | 14 900 USD | Рожеве золото |