Усього результатів: 12
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 35 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | индикация часов, минут, секунд, даты, дня недели, месяца и фаз Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | индикация часов, минут, секунд, даты, дня недели, месяца и фаз Луны |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | прыгающий час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Функції: | индикация часов, минут, секунд, даты, дня недели, месяца и фаз Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | прыгающий час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | прыгающий час, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 35 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 35 000 CHF |
Ціни на годинники DeWitt Classic
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| DeWitt Classic HMS CLA.HMS.001 | 19 000 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic Quantieme CLA.QUA.003 | 29 500 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic HMS Jewellery CLA.HMS/102.001 | 35 000 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic HMS Jewellery CLA.HMS/102.002 | 35 000 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic HMS CLA.HMS.003 | 12 800 USD | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic HMS CLA.HMS.002 | 19 000 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic HMS Jewellery CLA.HMS/102.003 | 35 000 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic Quantieme CLA.QUA.001 | 29 500 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic Jumping Hour CLA.HSA.005 | 26 000 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Classic Quantieme CLA.QUA.002 | 29 500 CHF | Рожеве золото 18 карат |