Усього результатів: 20
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.20 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 567 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 500 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 560 000 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 49 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 615 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 832 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 530 300 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.3 x 32.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 250 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 30x40 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.3x32.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 448 184 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 462 000 USD |
| Розмір корпусу: | 72.51 x 48.64 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, запас хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 800 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 546 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 42x49.9 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники DeWitt Pieces d'exception
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| DeWitt Pieces d'exception WX-1 Limited Edition WX-1.36.M1100 | 395 000 USD | |
| DeWitt Pieces d'exception Tourbillon Force constante AC.8300.48/04.M124 | 390 000 USD | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Tourbillon Mysterieux Joaillerie AC.8600.48/02.M956 | 420 000 USD | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Tourbillon Mysterieux Joaillerie AC.8400.48/03.M950 | 350 000 USD | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Pieces dException Tourbillon Diffrentiel Joaillerie AC.8200.48/02.M954 | 530 300 | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Pieces d\'Exception Tourbillon Force constante Limited Edition 25 AC.8300.48/02.M120 | 546 000 USD | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Alma Haute Joaillerie AL.0401.48/02:02.M672/02 | 250 000 | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Tourbillon Force Constante Joaillerie Limited Edition 25 AC.8300.48/03.M120 | 462 000 USD | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Tourbillon Force Constante Joaillerie AC.8050.48-09.M1021 | 832 000 | Біле золото |
| DeWitt Pieces d'exception Tourbillon Differentiel Joaillerie Limited Edition 11 AC.8200.48/03.M954 | 448 184 USD | Комбінований: золото + карбон |