Усього результатів: 36
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Турбийон, часы, минуты, мертвые-бит секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 225 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 265 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, секунды, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 225 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | час, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 159 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 800 CHF |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 900 |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 147 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 184 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, двойной часовой пояс, индикатор ночь / день |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, двойной часовой пояс, индикатор ночь / день |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, двойной часовой пояс, индикатор ночь / день |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 115 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 46,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, секунды, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий з PVD покриттям |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри ската |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 152 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, индикатор запаса хода. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 800 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий з PVD покриттям |
| Розмір корпусу: | 46 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, запас хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + титан |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 143 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + титан |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 115 000 CHF |
Ціни на годинники DeWitt Twenty-8-Eight
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| DeWitt Twenty-8-Eight Automatic T8-AU-53-001 | 17 900 USD | Рожеве золото |
| DeWitt Twenty-8-Eight Automatic Rose Gold T8.AU.003 | 22 800 CHF | Рожеве золото |
| DeWitt Twenty-8-Eight Skeleton Tourbillon T8.TH.009 | 152 900 CHF | Біле золото |
| DeWitt Twenty-8-Eight Full Moon T8.FM.001 | 11 000 USD | Титановий |
| DeWitt Twenty-8-Eight Automatic Seconde Rerograde T8.SR.001 | 20 800 CHF | Комбінований: золото + карбон |
| DeWitt Twenty-8-Eight Automatic T8.AU.001 | 15 800 CHF | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Twenty-8-Eight Tourbillon T8.TH.015 | 44 000 USD | Комбінований: золото + титан |
| DeWitt Twenty-8-Eight Skeleton Tourbillon T8.TH.008A | 184 500 USD | Рожеве золото 18 карат |
| DeWitt Twenty-8-Eight Automatic T8.AU.011 | 17 800 CHF | |
| DeWitt Twenty-8-Eight Tourbillon T8.TH.016 | 44 000 USD | Комбінований: золото + титан |