Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 74 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + кераміка |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 44 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 15 900 |
Ціни на годинники Hublot All Black Red
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Hublot All Black Red Big Bang 44 Red Magic 301.CE.1201.RX.001 | 14 800 USD | Комбінований: сталь + кераміка |
| Hublot All Black Red 301.CI.1130.GR.ABR10 | 15 900 | Керамічний |
| Hublot All Black Red 301.CI.1130.GR.1902.ABR10 | 48 500 USD | Керамічний |
| Hublot All Black Red Big Bang King 322.CI.1130.GR.ABR10 | 12 900 USD | Керамічний |