Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + кераміка |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 33 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Magic Gold |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 42 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 39 900 EUR |
Ціни на годинники Hublot
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Hublot 43 мм 431.NM.1337.RX | 17 900 EUR | Комбінований: титан + кераміка |
| Hublot 43 мм 431.CF.1313.RX | 33 000 EUR | Керамічний |
| Hublot 43 мм 431.CI.1340.RX | 26 200 EUR | Керамічний |
| Hublot 43 мм 431.MX.1330.RX | 42 200 EUR | Magic Gold |
| Hublot 43 мм 431.OM.1338.RX | 39 900 EUR | Комбінований: золото + кераміка |