Hublot Square Bang нова колекція годинників 2022 року у формі квадрат
Усього результатів: 32
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Карбоновий |
| Розмір корпусу: | 42,0 х 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 105 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 46 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 200 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + титан |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 82 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 103 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 25 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 46 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 33 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Magic Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 44 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 33 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сапфір |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 103 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Керамічний |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 61 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 104 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | King Gold |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 52 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + титан |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 80 300 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 31 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 40 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + кераміка |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 39 900 USD |
Ціни на годинники Hublot Square Bang
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Hublot Square Bang Unico 42 mm 821.CX.0140.RX.1200 | 33 000 EUR | Керамічний |
| Hublot Square Bang Unico 42 mm 821.CX.0140.RX | 23 500 EUR | Керамічний |
| Hublot Square Bang Unico Black Magic 821.CI.0170.RX | 27 400 EUR | Керамічний |
| Hublot Square Bang Unico White Ceramic 821.HX.0170.RX | 27 400 EUR | Керамічний |
| Hublot Square Bang Unico 42 mm 821.OX.0180.RX | 46 800 EUR | Рожеве золото |
| Hublot Square Bang Unico 42 mm 821.NX.0170.RX | 23 100 USD | Титановий |
| Hublot Square Bang Unico 42 mm 821.NM.0170.RX | 24 100 USD | Комбінований: титан + кераміка |
| Hublot Square Bang Unico Sapphire 821.JX.0120.RT | 103 000 EUR | Сапфір |
| Hublot Square Bang Unico Titanium Jewellery 821.NX.0170.RX.0904 | 80 300 EUR | Комбінований: золото + титан |
| Hublot Square Bang Unico King Gold Jewellery 821.OX.0180.RX.0904 | 104 500 EUR | King Gold |