Усього результатів: 22
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 800 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: | 129 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка + кварц |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе, третье, четвертое и пятое время |
| Ціна, рекомендована виробником: | 16 300 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Jacob & Co H-24
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Jacob & Co H-24 Five Time Zone Automatic Watch H-24T1SSDC (Limited Edition) | 93 500 USD | Біле золото |
| Jacob & Co H-24 Five Time Zone Automatic Watch H-24SSCF | 11 000 USD | Сталевий |
| Jacob & Co H-24 Five Time Zone Automatic Watch H-24SSSL (Limited Edition) | 10 500 USD | Сталевий |
| Jacob & Co H-24 Five Time Zone Automatic Watch H-24SSCR (Limited Edition) | 10 900 USD | Сталевий |