Усього результатів: 7
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 55.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Ціна, рекомендована виробником: | 540 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 55,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийоны, четыре часовых пояса |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 55.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 46.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Jacob & Co Napoleon Quadra Tourbillon
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Jacob & Co Napoleon Quadra Tourbillon White Gold Quadra White Gold | 350 000 USD | Біле золото |