Усього результатів: 10
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37 x 37 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 37 x 37 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37 x 37 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 37x37 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 120 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 37x37 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 120 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 47.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 1 500 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 47.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, второе время, время 25 городов мира |
| Ціна, рекомендована виробником: | 1 500 000 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 49.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталь із ПВД покриттям |
| Розмір корпусу: | 42.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 49.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Jacob & Co Metropoli
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Jacob & Co Metropoli Ruby Rainbow Tourbillon Ruby Rainbow Tourbillon | 1 500 000 USD | Біле золото |
| Jacob & Co Metropoli Manhattan Rose Gold Manhattan Rose Gold | 96 000 USD | Рожеве золото 18 карат |
| Jacob & Co Metropoli Baguette Rainbow Tourbillion Rainbow 9WGDC | 1 500 000 | Біле золото |
| Jacob & Co Metropoli Manhattan White Gold Manhattan Wg | 96 000 USD | Біле золото |
| Jacob & Co Metropoli MANRGB | 96 000 USD | Рожеве золото |
| Jacob & Co Metropoli MANMDC | 96 000 USD | Сталевий |
| Jacob & Co Metropoli MANSSD2 | 96 000 USD | Сталевий |