Моделі Marine Automatic, що відносяться до серії Luminor від Panerai, випускаються як у корпусі діаметром 44 мм, так і корпусі діаметром 40 мм. Стильна швейцарська механіка з автопідзаводом – на чорному циферблаті розташований додатковий секундний циферблат та кругле віконце дати.
Корпус титановий, 44 мм. Циферблат коричневий Запас ходу близько 42 години. Водонепроникність 300м.
Скло - сапфір з покриттям антивідблиску. Браслет коричневої шкіри із застібкою із титану системи Panerai.
Годинник чоловічий Officine Panerai Luminor Marine Automatic PAM00240
Референс: PAM00240
Просмотреть все часы
Officine Panerai в наличии
Officine Panerai в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 EUR |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата |
| Браслет: | Ремінець з парусини |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 400 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 44.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 EUR |