Годинник чоловічий Patek Philippe Complicated Watches Men's 5135G-001
Референс: 5135G-001
Ціна, що рекомендується виробником: 45 600 USD
Просмотреть все часы
Patek Philippe в наличии
Patek Philippe в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 51x38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 45 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 51x38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 63 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 51x38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фазы Луны, суточный календарб |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 300 USD |