Механізм з ручним заводом, Калібр 215 PS Розміри корпусу 32.9 x 47.8 мм Корпус платина, 950, рожеве золото, 18к, Функції години, хвилини, секунди Циферблат сірий Запас ходу 44 години Ремінець шкіра алігатора
Годинник чоловічий Patek Philippe Gondolo 5111 5111PR 001
Референс: 5111PR 001
Просмотреть все часы
Patek Philippe в наличии
Patek Philippe в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 32.9 x 47.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 32.9 x 47.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 900 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 32.9 x 47.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 900 |