Механізм автоматичний, Калібр Elite 680 SC Розміри корпусу 43 x 15.3 мм Корпус нержавіюча сталь Особливості Водостійкі Функції години, хвилини, секунди, дата , система `антишок`, безель, що обертається
Годинник чоловічий Zenith Defy Classic HMS 03.0516.680/21.R642
Референс: 03.0516.680/21.R642
Ціна, що рекомендується виробником: 6 300
Просмотреть все часы
Zenith в наличии
Zenith в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |