Годинник чоловічий Zenith Defy Classic HMS 03.0516.680/ 21.M516
Референс: 03.0516.680/ 21.M516
Ціна, що рекомендується виробником: 6 800
Просмотреть все часы
Zenith в наличии
Zenith в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, дата. |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 300 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 800 |