Усього результатів: 32
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 155 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 49 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 148 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 19 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 700 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 36 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 79 000 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 50 300 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 700 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 77 000 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 31 900 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 162 000 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 157 500 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 80 500 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 100 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 300 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 200 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 100 |
Ціни на годинники Roger Dubuis Excalibur 36
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0378 | 13 900 EUR | Сталевий |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0463 | 20 100 | Сталевий |
| Roger Dubuis Excalibur 36 DBEX0287 | 19 500 USD | Біле золото |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0416 | 157 500 | Рожеве золото 18 карат |
| Roger Dubuis Excalibur 36 Astral Skeleton – Flying tourbillon RDDBEX0787 | 148 500 CHF | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0278 | 20 100 | Сталевий |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0355 | 31 900 | Рожеве золото 18 карат |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0452 | 23 700 | Сталевий |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0453 | 23 700 | Сталевий |
| Roger Dubuis Excalibur 36 RDDBEX0503 | 21 300 USD | Сталевий |