Усього результатів: 11
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 111 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 162 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 111 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 95 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 95 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 83 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 125 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 111 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 111 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42,0 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 106 000 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 120 000 USD |
Ціни на годинники Roger Dubuis Excalibur Blacklight
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight 42mm RDDBEX0757 | 95 000 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight Rainbow 42mm RDDBEX0804 | 120 000 USD | Біле золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight 42mm RDDBEX0744 | 95 000 CHF | Біле золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight 42mm RDDBEX0756 | 83 000 CHF | Титановий |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight Monobalancier 42mm DBEX1137 | 111 500 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight Spin-Stone MB 42mm RDDBEX0950 | 162 000 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight MB EON Gold 42mm RDDBEX1039 | 111 500 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight Pink Gold 42mm RDDBEX0831 | 125 000 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight MB EON Gold 42mm RDDBEX1037 | 111 500 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Excalibur Blacklight MB White Gold 42mm RDDBEX1038 | 111 500 USD | Біле золото |