Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 16.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 57 300 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 17.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 000 |
| Розмір корпусу: | 16.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 16.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Roger Dubuis Follow Me
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Roger Dubuis Follow Me F16 85 0-FD 3FD.R6 | 38 900 USD | Біле золото |
| Roger Dubuis Follow Me F17 86 0-SDC N1.63/07 | 27 000 | Біле золото |