Усього результатів: 25
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 170 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 050 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, день недели, месяц, год, фазы луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 62 350 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | вечный календарь, дата, день недели, месяц, год, фазы луны, часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 67 500 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 050 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, двойной «парящий» турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 334 500 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, турбийон, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 60,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | час, минуты, индикатор запаса хода, индикатор фазы Луны, хронограф, минутный репетитор, вечный календарь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 42,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 42,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, минутный репетитор, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, двойной «парящий» турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, двойной «парящий» турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, "парящиq" турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 42,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, двойной «парящий» турбийон с дифференциалом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 45,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, двойной «парящий» турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 42,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, день недели, месяц, год, фаза луны, вечный календарь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Roger Dubuis Hommage
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Roger Dubuis Hommage HO43 14 5 N1R.7AR | 18 800 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Hommage HO40 14 0 9R.671/27 | 18 000 USD | Біле золото |
| Roger Dubuis Hommage HO43 1439 0 NP1R.7A | 43 750 USD | Біле золото |
| Roger Dubuis Hommage HO43 1439 5 3R.7A | 37 500 USD | Рожеве золото |
| Roger Dubuis Hommage RDDBHO0578 | 108 800 USD | Біле золото |
| Roger Dubuis Hommage RDDBHO0575 | 334 500 USD | Біле золото |