Годинник жіночий Ulysse Nardin Dual Time Lady Classic 3243-222B/393
Референс: 3243-222B/393
Ціна, що рекомендується виробником: 13 500 CHF
Просмотреть все часы
Ulysse Nardin в наличии
Ulysse Nardin в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе время, индикатор положения заводной головки. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе время, индикатор положения заводной головки |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 700 CHF |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, второе время, индикатор положения заводной головки |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 9 700 CHF |