У 2022 році компанія Ulysse Nardin представила новинку – модель колекції Freak, оригінальні Freak X з циферблатом з авантюрину. Корпус, діаметр 43 мм, виготовлений із рожевого золота 5N та титану з чорним DLC покриттям. Скло – сапфірове. Водонепроникність гарантується за глибини до 50 метрів. Механізм – мануфактурний, із автоматичним підзаводом. Калібр UN-230. Відкрита ширяюча карусель, кремнієве балансове колесо 3 Гц, індекси та мости з покриттям Super-LumiNova.
Годинник чоловічий Ulysse Nardin Freak X 2305-270LE-9A-AVE/1A
Референс: 2305-270LE-9A-AVE/1A
Ціна, що рекомендується виробником: 41 040 EUR
Просмотреть все часы
Ulysse Nardin в наличии
Ulysse Nardin в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 31 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 23 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 25 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: золото + титан |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 30 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: титан + карбон |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 24 000 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 500 CHF |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 21 000 CHF |