Оригінальний годинник з автопідзаводом від бренду Ulysse Nardin, представлений в ідеальному стані з коробкою. Документи не збереглися. Зроблено репасаж, на новому ремінці зі шкіри алігатора. Сталевий 41 мм корпус із розкладною застібкою.
Годинник чоловічий Ulysse Nardin Maxi Marine Chronometer 41 263-66/62 USED
Референс: 263-66/62 USED
Ціна, що рекомендується виробником: 8 200 USD
Просмотреть все часы
Ulysse Nardin в наличии
Ulysse Nardin в наличии
Схожі товари
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Комбінований: сталь + золото |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 600 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 14 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, нидикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 22 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 41.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | секунды, минуты, часы, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 200 USD |