Усього результатів: 9
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41,00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны, индикатор день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 137 800 USD |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 39.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф flyback, дата, вечный календарь, день недели, месяц, фаза луны, индикатор високосного года, суточный календарь, тахометрическая шкала |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 164 800 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, хронограф, вечный календарь, индикатор день/ночь, турбийон, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны, индикатор день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 285 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 41,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели, месяц, индикатор фазы Луны, индикатор день/ночь, вечный календарь, турбийон |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 302 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели, месяц, индикатор фазы луны, тахиметрическая шкала, вечный календарь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 123 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 41.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф flyback, дата, вечный календарь, день недели, месяц, фаза луны, индикатор високосного года, суточный календарь, тахометрическая шкала |
| Браслет: | Платиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 182 500 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели, месяц, индикатор фазы луны, тахиметрическая шкала, вечный календарь |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата, день недели, месяц, индикатор фазы луны, тахиметрическая шкала, вечный календарь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 119 800 |
Ціни на годинники A. Lange & Söhne Datograph Perpetual
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual 410.025 | 140 000 USD | Платина |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual 41mm 410.032 | 123 000 EUR | Рожеве золото |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual 410.030 | 119 800 | Біле золото |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual 410.038 | 99 000 USD | Біле золото |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual 410.425 | 182 500 | Платина |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual Tourbillon 740.036 | 302 400 EUR | Платина |
| A. Lange & Söhne Datograph Perpetual Tourbillon 740.056 | 285 000 EUR | Біле золото |