Усього результатів: 34
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 34 700 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 39.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 100 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 800 |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, вечный календарь, фазы Луны, индикатор день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, вечный календарь, фазы Луны, индикатор день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, дата, вечный календарь, фазы Луны, индикатор день/ночь |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 45 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 45 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, вечный календарь, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 109 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, вечный календарь, фазы Луны |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 98 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38,50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 39.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 38 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 39.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 58 100 USD |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 39.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Ціна, рекомендована виробником: | 43 200 USD |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 44 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фаза луны, цикл високосного года |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 323 900 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фаза луны, цикл високосного года |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 295 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода, |
| Ціна, рекомендована виробником: | 138 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 28 100 EUR |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 41,9 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, фаза луны, цикл високосного года |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 300 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 39 200 |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 44 700 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, сложная дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 800 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 35 300 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, индикатор запаса хода |
| Ціна, рекомендована виробником: | 26 500 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 38.50 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | 30.00 |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 27 800 |
Ціни на годинники A. Lange & Söhne Lange 1
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| A. Lange & Söhne Lange 1 101.039 | 22 500 EUR | Біле золото |
| A. Lange & Söhne Lange 1 Tourbillon Perpetual Calendar 720.025 | 295 700 EUR | Платина |
| A. Lange & Söhne Lange 1 101.035 | 32 000 USD | Платина |
| A. Lange & Söhne Lange 1 Tourbillon Perpetual Calendar 720.032 | 323 900 EUR | Рожеве золото |
| A. Lange & Söhne Lange 1 Daymatic 320.025 | 58 100 USD | Платина |
| A. Lange & Söhne Lange 1 Tourbillon Limited Edition 150 722.050 | 138 400 EUR | Жовте золото |
| A. Lange & Söhne Lange 1 Daymatic 320.032 | 33 500 USD | Рожеве золото |
| A. Lange & Söhne Lange 1 Daymatic 320.021 | 43 200 USD | Жовте золото |
| A. Lange & Söhne Lange 1 101.021 | 27 500 USD | Жовте золото |
| A. Lange & Söhne Lange 1 101.025 | 44 700 EUR | Платина |