Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, месяц, високосный год, хронограф, турбийон, фаза Луны, вечный календарь |
| Браслет: | Шкіряний ремінець |
| Ціна, рекомендована виробником: | 500 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 43.2 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, тройной сплит-хронограф, индикатор запаса хода |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 121 400 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 43,2 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, сплит-хронограф. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 128 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 43.00 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, сплит-хронограф |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 126 800 |
Ціни на годинники A. Lange & Söhne Double Split
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| A. Lange & Söhne Double Split 404.035 | 126 800 | Платина |
| A. Lange & Söhne Double Split Double split 404.032 | 128 400 USD | Рожеве золото |
| A. Lange & Söhne Double Split Pour le Mérite 706.050 | 500 000 EUR | Жовте золото |
| A. Lange & Söhne Double Split Triple Split 424.038 | 121 400 EUR | Біле золото |