Колекцію годинника знято з виробництва
Усього результатів: 8
| Матеріал корпусу: | Платина |
| Розмір корпусу: | 38.0 x 29.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 29 900 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 37 х 29 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 18 200 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.0 x 29.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 29.0 x 22.2 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.0 x 29.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 38.0 x 29.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38.0 x 29.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 17 700 |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 38.0 x 29.5 мм |
| Тип калібру: | Механіка |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники A. Lange & Söhne Grand Arkade
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| A. Lange & Söhne Grand Arkade 106.025 | 29 900 | Платина |
| A. Lange & Söhne Grand Arkade 106.032 | 18 200 | Рожеве золото |
| A. Lange & Söhne Grand Arkade 106.021 | 17 700 | Жовте золото |