Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 40,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 120 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 42,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели, хронограф |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Титановий |
| Розмір корпусу: | 40,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 39 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 40,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 39 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40,5 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, дата, день недели |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | EUR |
Ціни на годинники A. Lange & Söhne Odysseus
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| A. Lange & Söhne Odysseus White gold with dial in grey 363.038 | 39 500 EUR | Біле золото |
| A. Lange & Söhne Odysseus White gold with dial in grey 363.068 | 39 500 EUR | Біле золото |
| A. Lange & Söhne Odysseus Honeygold 363.150 | 120 000 EUR | Рожеве золото |