Усього результатів: 6
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 21,14 x 20,82 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 454 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 18.4 x 32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 18.4 x 32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 36 600 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 18.4 x 32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 122 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 18.4 x 32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 55 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 18.4 x 32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | Часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 129 000 EUR |
Ціни на годинники Cartier
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Cartier Watch small model WGMB0002 | 36 600 EUR | Жовте золото |
| Cartier Watch small model WJMB0002 | 55 000 EUR | Біле золото |
| Cartier Watch small model HPI01459 | 454 000 EUR | Біле золото |
| Cartier Watch small model WJMB0004 | 129 000 EUR | Рожеве золото |
| Cartier Watch small model WGMB0003 | 36 600 EUR | Рожеве золото |
| Cartier Watch small model WJMB0003 | 122 000 EUR | Біле золото |