Усього результатів: 5
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 18,4 х 17,5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 175 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 18,4 х 17,5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 41 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 18,4 х 17,5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 81 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 18,4 х 17,5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 41 700 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 18,4 х 17,5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 179 000 EUR |
Ціни на годинники Cartier Reflection de Cartier
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Cartier Reflection de Cartier White Gold WJMC0004 (Size 15) | 81 000 EUR | Біле золото |
| Cartier Reflection de Cartier Yellow Gold WGMC0003 | 41 700 EUR | Жовте золото |
| Cartier Reflection de Cartier White Gold WJMC0003 | 175 000 EUR | Біле золото |
| Cartier Reflection de Cartier Rose Gold wgmc0002 (Size 15) | 41 700 EUR | Рожеве золото |
| Cartier Reflection de Cartier White Gold WJMC0002 | 179 000 EUR | Біле золото |