Усього результатів: 4
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 56,2 × 25,7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 134 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 56,2 × 25,7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 122 000 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 56,2 × 25,7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 75 500 EUR |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 56,2 × 25,7 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Ремінець із телячої шкіри |
| Ціна, рекомендована виробником: | 40 000 EUR |
Ціни на годинники Cartier Tressage
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Cartier Tressage HPI01691 | 134 000 EUR | Біле золото |
| Cartier Tressage HPI01693 | 122 000 EUR | Біле золото |
| Cartier Tressage HPI01690 | 75 500 EUR | Жовте золото |
| Cartier Tressage HPI01689 | 40 000 EUR | Жовте золото |