Усього результатів: 13
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 11 450 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 6 475 |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 23.50 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець сатиновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
Ціни на годинники Cartier Love
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Cartier Love WE800131 | 5 300 USD | Біле золото |
| Cartier Love WE800631 | 9 700 USD | Рожеве золото |