Усього результатів: 20
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 49 x 43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 10 900 USD |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф,дата. |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 12 925 |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 50.2 х 49.2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 50.2 х 49.2 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | часы, минуты, секунды, хронограф, дата |
| Браслет: | Ремінець каучуковий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 5 950 EUR |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37х32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 36.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет титановий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 37х32.8 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36.5х30.5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Жовте золото |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 43х38 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Ремінець карбоновий |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 40 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф, дата. |
| Браслет: | Браслет сталевий з ПВД покриттям |
| Ціна, рекомендована виробником: | 8 575 |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 49х43 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 7 400 USD |
| Матеріал корпусу: | Біле золото |
| Розмір корпусу: | 36.5x30.5 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Функції: | часы, минуты, дата |
| Браслет: | Золотий |
| Ціна, рекомендована виробником: | 32 425 USD |
| Матеріал корпусу: | Сталевий |
| Розмір корпусу: | 32.00 мм |
| Тип калібру: | Кварцові |
| Браслет: | Нержавіюча сталь |
| Ціна, рекомендована виробником: | 4 825 USD |
| Матеріал корпусу: | Рожеве золото 18 карат |
| Розмір корпусу: | 47.6 x 42.8 мм |
| Тип калібру: | Механіка з автопідзаводом |
| Функції: | Часы, минуты, секунды, хронограф,дата. |
| Браслет: | Ремінець зі шкіри крокодила |
| Ціна, рекомендована виробником: | 20 500 |
Ціни на годинники Cartier Roadster
| Модель | Ціна | Матеріал корпусу |
| Cartier Roadster W62019X6 | 9 500 USD | Сталевий |
| Cartier Roadster W62042Y5 | 20 500 | Рожеве золото 18 карат |
| Cartier Roadster WE5002X2 | 32 425 USD | Біле золото |
| Cartier Roadster W62020X6 | 8 575 | Сталевий |
| Cartier Roadster W62027Z1 | 10 900 USD | Комбінований: сталь + рожеве золото |
| Cartier Roadster S Chronograph Extra Large W6206020 | 5 950 EUR | Сталевий |
| Cartier Roadster W62032X6 | 7 400 USD | Сталевий |
| Cartier Roadster W62017V3 | 4 825 USD | Сталевий |
| Cartier Roadster S Chronograph Extra Large W6206019 | 7 400 USD | Сталевий |